شنبه 4 خرداد 1398اعزام هیئت تجاری-بازاریابی به نمایشگاه بین المللی تخصصی ساختمان عمان (BIG SHOW2017)

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر ،هیئتی تجاری بازاریابی برای بازدید از نمایشگاه بین المللی تخصصی ساختمان عمان (BIGSHOW ) در اسفند ماه سال جاری اعزام می گردد.

بر اساس این گزارش مهرداد ابراهیمی مدیر عامل این شرکت عنوان کرد:از آنجا که تعداد پروژه های عمرانی در کشور عمان بیشمار است ، این کشور  یکی از بهترین مسیرها برای مشارکت در طرح های بین المللی است فلذا نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان  که بصورت سالانه در آن کشور برگزار میگردد یکی از بزرگترین نمایشگاهها در این زمینه  میباشد که بستری مناسب را برای شرکت های ملی و بین المللی فراهم می آورد تا با فرصت های سرمایه گذاری و پروژه های بزرگ در کشور عمان آشنا شوند.

ابراهیمی افزود: این رویداد با سابقه15 سال برگزاری مستمر در کشورعمان  بزرگترین گردهمایی در نوع خود میباشد که در آن جدیدترین مصالح ساختمانی،تجهیزات ساختمانی، ماشین آلات چوب بری، مبلمان داخلی و دیگر محصولات، تجهیزات و فن آوری های موجود در عملیات های ساخت و ساز را به معرض دید کارشناسان و بازدیدکنندگان قرار میدهد.

وی بازدید از نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان، بازدید از مناطق آزاد کشور عمان و ملاقات با مسئولین، نشست و ملاقات با مسئولین سفارت جمهوری اسلامی و رایزن بازرگانی ایران را از جمله برنامه های این سفر دانست.

لذا با توجه به اهمیت این نمایشگاه، این شرکت در نظر دارد که هیئتی متشکل فعالان حوزه ساختمان،معادن و مصالح ساختمانی  را برای بازدید از نمایشگاه و ملاقات با تجار و استفاده از تجارب همتایان خود در تاریخ 23 الی 27 اسفند ماه95  به کشور عمان اعزام نماید.

ابراهیمی اعلام کرد : کلیه متقاضیان حضور در این نمایشگاه می توانند تا 4اسفندماه برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی نمایند.
نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.