سه شنبه 31 ارديبهشت 1398افتتاح نخستین نمایشگاه خودرو ، قطعات و صنایع وابسته در بوشهر

به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر نخستین نمایشگاه خودرو ، قطعات و صنایع وابسته پنج شنبه شب با حضور استاندار و شماری از مسئولان دستگاه های اجرایی در بوشهر گشایش یافت.

به نقل از این گزارش،مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر در حاشیه این آئین در جمع خبرنگاران افزود: این نمایشگاه از 14 تا 17 شهریور ماه در محل نمایشگاه بین المللی بوشهر پذیرای بازدیدکنندگان است.

مهرداد ابراهیمی افزود: در نخستین دوره برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو، خودروسازان بزرگ داخلی از جمله گروه خودروسازی سایپا، گروه صنعتی ایران خودرو ، کرمان خودرو، رامک خودرو و مدیاموتورز و واردکنندگان برتر کشور حضور دارند.

وی یادآورشد: باتوجه به علاقمندی مردم استان بوشهربه محصولات خودرویی کلاسیک، در حاشیه این نمایشگاه، جشنواره خودروهای کلاسیک نیز برپا شده است.

ابراهیمی با بیان اینکه ساعت برپایی نمایشگاه از ساعت 17:00 تا 22:00 است عنوان کرد: در این نمایشگاه شرکت های خودرو سازی در سالن لیان با متراژ 3 هزار و 500 مربع به رونمایی از آخرین محصولات خود می‌پردازند، قطعه‌سازان و توزیع کنندگان قطعات و لوازم یدکی خودرو نیز در سالن خلیج فارس با متراژ 4 هزار متر مربع انواع قطعات خودرو را در معرض دید بازدید کنندگان قرار داده اند.

وی یادآور شد: حضور خودروسازان و واردکنندگان برتر کشور در این نمایشگاه با عرضه محصولات متنوع، جوابگوی بخش وسیعی از سلایق خواهد بود.

  


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.