شنبه 4 خرداد 1398ارائه  جدیدترین محصولات ایران خودرو و سایپا در اولین نمایشگاه خودرو بوشهر

به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، شرکت های خودروسازی ایران خودرو و سایپا از جدیدترین محصولات خود رونمایی میکنند.

به نقل از این گزارش به گفته ابراهیمی،مدیرعامل این شرکت، در اولین دوره برگزاری نمایشگاه تخصصی خودرو،قطعات و صنایع وابسته بوشهر ،شرکت های خودروسازی ایران خودرو و سایپا از جدیدترین محصولات خود رونمایی میکنند.

ابراهیمی افزود: در اولین دوره برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو، خودروسازان بزرگ کشور و واردکنندگان برتر کشور حضور دارند که گروه صنعتی ایران خودرو، گروه خودرو سازی سایپا، کرمان خودرو،رامک خودرو و مدیا موتورز و هیوندای  از مشارکت کنندگان این دوره می باشند.

وی در ادامه گفت: در این نمایشگاه شرکت های خودرو سازی در سالن لیان در فضایی به  متراژ 3500متر مربع به رونمایی از آخرین محصولات خود میپردازند، و قطعه سازان و  توزیع کنندگان قطعات و لوازم یدکی خودر نیز در سالن خلیج فارس با متراژ 4000مترمربع انواع قطعات را به معرض نمایش می گذارند.

ابراهیمی گفت:اولین نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو از 14 الی 17 بهمن ماه در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار میگردد که حضور خودروسازان و واردکنندگان برتر کشور، در این نمایشگاه با عرضه محصولات متنوع، جوابگوی طیف وسیعی از سلایق خواهند بود.

گفتنی است در حاشیه این نمایشگاه جشنواره خودروهای کلاسیک نیز برگزار میگردد.

این نمایشگاه از پنج شنبه 14 بهمن ماه به مدت 4روز از ساعت 17 الی 22 آماده بازدید متخصصان و علاقمندان میباشد.نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.