سه شنبه 31 ارديبهشت 1398آیین افتتاحیه دومین نمایشگاه تخصصی  توانمندیهای دریایی،بندری و صنایع وابسته بوشهر

 

به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر مراسم آیین افتتاحیه دومین نمایشگاه تخصصی توانمندی های دریایی، بندری و صنایع وابسته امروز در محل دایمی  نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار گردید .

دومین  نمایشگاه تخصصی توانمندیهای دریایی،بندری  و صنایع وابسته با حضور نزدیک به 30شرکت مختلف فعال در حوزه های دریایی و بندری از سراسرکشور  سه شنبه با حضور معاون عمرانی استانداری بوشهر مهندس باستی ، مدیر کل اداره کل بنادر و شکتیرانی استان بوشهر  ،معاون اجرایی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و هیئت همراه افتتاح شد.

 به نقل از این گزارش، این نمایشگاه  با هدف ارایه ی توانمندیها و آخرین دستاوردهای صنایع دریایی و دریانوردی ایران و بالاخص بوشهر و شناسایی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری درحوزه گمرک و دریانوردی با حضور بیش از 30 شرکت فعال در این زمینه از سراسر کشور در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر به مدت 3روز در حال اجرا میباشد.

در این نمایشگاه  انواع قطعه های ایمنی شناورها، لوازم یدکی دریایی و ابزار دستگاه های بارگیری و تخلیه کالا  به نمایش گذاشته شده است.

گفتنی است این نمایشگاه تا پنج شنبه 30دی ماه از ساعت 16 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان عزیز می باشد.نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.