شنبه 4 خرداد 1398
دومین نمایشگاه تخصصی  توانمندیهای دریایی،بندری و صنایع وابسته برگزار میشود

به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهردومین نمایشگاه تخصصی توانمندی های دریایی، بندری و صنایع وابسته از سه شنبه 28دی ماه سال جاری به مدت 3 روز در محل دایمی  نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار میشود.

به نقل از این گزارش، مهرداد ابراهیمی مدیرعامل این شرکت گفت: دومین  نمایشگاه تخصصی توانمندیهای دریایی،بندری  و صنایع وابسته  که با مشارکت شرکت نمایشگاه های بین المللی و اداره کل بنادر و دریانوردی استان برگزار شده 27 شرکت مختلف فعال در حوزه های دریایی و بندری از سراسرکشور  حضور دارند.

 ابراهیمی افزود: با توجه به پتانسیل ویژه استان بوشهر در صنایع دریایی از قبیل وجود صنایع کشتی سازی و فراساحل و امکان سرویس دهی به شناورها،وجود خطوط منظم کشتیرانی در منطقه در زمینه حمل بار،مسافر و کانتینر، این شرکت بر آن شد تا دومین نمایشگاه تخصصی توانمندیهای دریایی ،بندری و صنایع وابسته را با هدف ارایه ی توانمندیها و آخرین دستاوردهای صنایع دریایی و دریانوردی ایران و بالاخص بوشهر و شناسایی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری درحوزه گمرک و دریانوردی را برگزار نماید.

وی در ادامه گفت:  انواع قطعه های ایمنی شناورها، لوازم یدکی دریایی و ابزار دستگاه های بارگیری و تخلیه کالا بخشی از محصولات به نمایش در آمده در این نمایشگاه خواهد بود.

گفتنی است این نمایشگاه تا پنج شنبه 30دی ماه از ساعت 16 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان عزیز می باشد.
نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.