سه شنبه 31 ارديبهشت 1398اولین نمایشگاه خودرو بوشهر با حضوربرترین ها  در مرکز نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار میگردد

به گزارش روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، نخستین دوره نمایشگاه خودرو و قطعات و صنایع وابسته با حضور برترین ها در بهمن ماه امسال برگزار میگردد.

به نقل از این گزارش مهرداد ابراهیمی مدیر عامل این شرکت گفت: نخستین نمایشگاه خودرو و قطعات  وابسته از تاریخ 14 الی 17 بهمن ماه با حضور برترین شرکت های خودروسازی داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار خواهد شد.

ابراهیمی افزود: این نمایشگاه در فضایی به متراژ 4000متر مربع برگزار خواهد شد که نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر میزبان جمعی از خودروسازان، تولیدکنندگان و توزیع کنندگان قطعات و لوازم یدکی خودرو و واردکنندگان این صنعت می باشد که در سالن خلیج فارس تولیدکنندگان ، توزیع کنندگان قطعات و لوازم یدکی خودرو از سراسر کشور و در سالن لیان خودرو سازان گرد هم جمع می آیند.

وی افزایش ارتباط میان تولیدکنندگان،فروشندگان و خریداران خودرو،معرفی کالاهای با کیفیت ساخت داخل و زمینه ساز برای تبدیل بوشهر به یکی از مهمترین مبادی ورود خودرو خارجی به کشوررا از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه دانست.

ابراهیمی در ادامه گفت:در این نمایشگاه که نخستین دوره خود را طی میکند خودروسازان آخرین محصولات خود را به معرض نمایش خواهند گذاشت و این در حالیست که در حاشیه این نمایشگاه جشنواره خودروهای کلاسیک نیز برگزار می گردد.

گفتنی است در جلسه ای که در محل سالن اجتماعات نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر با حضور جمعی از  مدیران نمایندگی های خودرو، نمایشگاه داران و وارد کنندگان خودرو برگزار شد بر لزوم حضور پر رنگ شرکت های بومی در این نمایشگاه تاکید شد.

نخستین نمایشگاه خودرو و قطعات وابسته از تاریخ 14 الی 17 بهمن ماه از ساعت 17 لغایت 22 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر آماده پذیرایی از علاقمندان این صنعت خواهد بود.


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.