شنبه 4 خرداد 1398


آغاز به کار نمایشگاه سوغات و هدایا و اقوام ایرانی در محل دایمی نمایشگاههای بین  المللی استان

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر نمایشگاه بزرگ سوغات و هدایا و اقوام ایرانی در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر آغاز به کار کرد.

به نقل از این گزارش این نمایشگاه  از تاریخ 17 الی 24 ماه جاری میزبان غرفه دارانی از سراسر کشور است که در فضایی به وسعت چهار هزار متر مربع سالن سرپوشیده آماده بازدید علاقه مندان میباشد ، در این نمایشگاه علاوه بر سوغات شهرهای مختلف کشور  عرضه ی صنایع دستی هم در اشکال مختلف زینت بخش نمایشگاه گردیده است.

از دیگر برنامه های جانبی این رویداد حضور سیاه چادرهای عشایر در قالب جشنواره اقوام  از استانهایی مختلف میهن مان است که با ارایه غذاهای محلی و حضور عشایر  ملبس به لباسهای سنتی در فضایی همراه با موسیقی محلی  باعث آشنایی بازدید کنندگان با شیوه زندگی عشایر میشوند .

همچنین گفتنی است که همزمان با این نمایشگاه ، نمایشگاه تخصصی گل و گیاه در سالن آفتاب نیز برگزار میگردد که به عرضه ی مستقیم گل و گیاه میپردازد که مورد توجه و استقبال بازدیدکنندگان نیز قرار گرفته است .

در پایان لازم به ذکر است ساعت بازدید از این نمایشگاه همه روزه از ساعت 16 الی 22/30 شب میباشد.


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.