سه شنبه 31 ارديبهشت 1398


 

اعزام هیئت تجاری-بازاریابی به بزرگترین رویداد نمایشگاهی غذاهای دریایی در بلژیک

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر ،هیئتی تجاری بازاریابی برای بازدید از بزرگترین رویداد نمایشگاهی در زمینه غذاهای دریایی  در اردیبهشت ماه سال 96اعزام می گردد.

بر اساس این گزارش به نقل از ابراهیمی، بزرگترین رویداد نمایشگاهی در زمینه غذاهای دریایی از تاریخ 5الی 8اردیبهشت ماه در شهر بروکسل برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این رویداد با سابقه 24 سال برگزاری مستمر در کشوربلژیک بزرگترین گردهمایی در نوع خود میباشد که تولیدکنندگان،توزیع کنندگان، خریداران و کارشناسان مواد غذایی دریایی را از 144 کشور دنیا با حضور بیش از 1700 غرفه  دار دور هم جمع می نماید.

در این نمایشگاه انواع محصولات و مواد غذایی و آخرین فن آوری جهان در رابطه با تولید،پرورش، عمل آوری، منجمد  و بسته بندی کردن، چگونگی حمل و نقل ،کنترل کیفیت، وانواع دستگاهها و ماشین آلات مرتبط به معرض نمایش گذاشته میشود. 

لذا با توجه به اهمیت این نمایشگاه، این شرکت در نظر دارد که هیئتی متشکل از تجار و فعالان اقتصادی را برای بازدید از نمایشگاه و ملاقات با تجار و استفاده از تجارب همتایان خود در تاریخ 4 الی 10اردیبهشت ماه96  به کشور بلژیک اعزام نماید.

ابراهیمی اعلام کرد : کلیه متقاضیان حضور در این نمایشگاه می توانند تا پایان دی ماه برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی نمایند.

 

.

 

نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.