سه شنبه 31 ارديبهشت 1398


یازدهمین دوره نمایشگاه بزرگ کتاب بوشهر و رسانه های دیجیتال افتتاح شد


به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر آیین افتتاحیه  یازدهمین دوره نمایشگاه کتاب بوشهر با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه بوشهر، مدیر کل فرهنگ و  ارشاد اسلامی استان و مسئولین کشوری و لشکری در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار گردید.

به نقل از این گزارش یازدهمین نمایشگاه کتاب بوشهر به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و نمایشگاههای بین المللی بوشهر  از تاریخ 24 الی 29 آذر ماه سال جاری با حضور 300 ناشر از  سراسر کشور و بیش از  35000 اثر خود در بخش های عمومی، آموزشی، قرآنی،کودک و نوجوان،فرهنگی و دانشگاهی  در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار خواهد شد .

زمان  بازدید این نمایشگاه  از ساعت 15 تا 21 می باشد  و  همزمان با برگزاری این رویداد  ، برنامه‌های جنبی مختلفی در نمایشگاه اجرا می‌شود ، برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و قرآنی در حاشیه یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان و برگزاری جلسات نقد و بررسی  و رونمایی کتاب از دیگر برنامه‌ها خواهد بود .

یادآور میشود این نمایشگاه دارای 30درصد تخفیف خرید کتاب است که شامل 20 درصد خرید بن کتاب و 10درصد خرید کتاب توسط ناشر می باشد.

نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای نیز با حضور ناشران و تولیدکنندگان این بازی‌ها با تخفیف 30 درصد همزمان با برگزاری  نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌ها برگزارمیشود.  

 


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.