سه شنبه 31 ارديبهشت 1398


هشتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل ، دکوراسیون داخلی ، لوستر و فرش افتتاح گردید


به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر ، هشتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل ، لوستر و دکوراسیون داخلی در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر افتتاح گردید.

بر اساس این گزارش در این نمایشگاه که با حضور بیش از 120 غرفه دار در فضایی به مساحت 9000 متر مربع  از سراسر کشور برگزار گردیده مبلمان منزل ، کالای خواب ،  لوستر ، فرش و وسایل مرتبط با  دکوراسیون داخلی منزل  عرضه میگرد

این نمایشگاه با  هدف ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات داخلی و معرفی فرهنگ و محصول ایرانی و حمایت از طراحان و صنعتگران  ایرانی برگزار می شود ، در این نمایشگاه تولید کنندگان و صاحبان صنایع در حوزه های  مبلمان ، لوستر و دکوراسیون داخلی و صنایع چوب محصولات خود را به نمايش خواهند گذاشت ، ارتقاء سطح آگاهی‌های عمومی شهروندان و خریداران در زمینه کیفیت خوب و زمان مناسب جهت تحویل سفارش توسط فروشندگان  و دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه از دیگر اهداف برگزاری این رویداد میباشد.

این نمایشگاه از تاریخ 15 الی 19 آذرماه سال جاری از ساعت 17 الی 22:30 شب پذیرای علاقه مندان و بازدیدکنندگان خواهد بود .


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.