سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

 

نمایشگاه بین المللی بوشهر میزبان یازدهمین دوره نمایشگاه بزرگ کتاب خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر یازدهمین دوره نمایشگاه کتاب بوشهر از تاریخ 24 الی 29 آذر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهرو با حضور بیش از 300 ناشر از  سراسر کشور برگزار خواهد شد .

زمان  بازدید این نمایشگاه  از ساعت 15 تا 21 می باشد  و  همزمان با برگزاری این رویداد  ، برنامه‌های جنبی مختلفی در نمایشگاه اجرا می‌شود ، برگزرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و قرآنی در حاشیه یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان و برگزاری جلسات نقد و بررسی  و رونمایی کتاب از دیگر برنامه‌ها خواهد بود .

همچنین بر اساس این گزارش میزان تخفیف در نظر گرفته شده در یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان بوشهر 30 درصد است که با پیش خرید الکترونیکی بن کتاب و اعمال تخفیف توسط ناشر مستقر در نمایشگاه به خریداران ارائه میشود،  ضمنا علاقمندان به کتاب برای تهیه بن الکترونیکی کتاب ویژه یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان بوشهر می‌توانند از طریق سامانه الکترونیک اقدام کنند.

نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای نیز با حضور ناشران و تولیدکنندگان این بازی‌ها با تخفیف 30 درصد همزمان با برگزاری  نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌ها برگزار می‌شود..


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.